Ładowanie strony.... Proszę czekać.
Inwestycja

Opis inwestycji:

Ruczaj Park Kraków to pierwsza w naszym mieście inwestycja realizowana przez ogólnopolskiego dewelopera zarządzanego przez fundusz nieruchomości Skarbiec.

Lokalizacja inwestycji stanowi czołowy podwód do dumy gdyż zbieg ulic Kapelanka, Brożka i Grota Roweckiego przy których w ciągu kilkunastu następnych miesięcy powstanie zespół dwóch budynków mieszkalnych to jeden z ważniejszych punktów komunikacyjnych południowego Krakowa. Dynamicznie rozwijająca się infrastruktura w połączeniu z bliskim sąsiedztwem centrum miasta nadaje temu miejscu poczucie niezależności bez konieczności kompromisów.

Na inwestycję Ruczaj Park Kraków składają się dwa jedenastokondygnacyjne budynki w których powstanie łącznie 188 mieszkań wraz z lokalami usługowymi, parkingami, infrastrukturą drogową i zagospodarowaniem terenu. Metraże lokali dostosowane są do mieszkańców o różnych potrzebach. W ofercie znajdują się bowiem niewielkie kawalerki w metrażach od 25 do 33 metrów kwadratowych aż po duże mieszkania czteropokojowe o powierzchni od 68 do 85 metrów kwadratowych.

Ruczaj Park Kraków to lokale mieszkalne zaprojektowane z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Wysokiej klasy materiały budowlane, jakość wykończenia i standard części wspólnych pozwalają zaliczyć powstające obiekty do najbardziej poszukiwanych inwestycji mieszkaniowych w Krakowie. Ponadto dzięki współpracy z firmą redNet Dom istnieje możliwość wykończenia mieszkań „pod klucz" – pozostanie tylko wnieść meble.

Inwestor

Inwestorem Inwestycji Ruczaj Park Kraków jest Skarbiec Nieruchomości 5 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SK-A. Jest to spółka powołana do realizacji tej inwestycji przez Skarbiec – Rynku Nieruchomości Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Zarządzany przez Skarbiec TFI SA - instytucję finansową licencjonowaną przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd, której celem jest zarządzanie funduszami inwestycyjnymi w taki sposób, aby możliwie jak najefektywniej inwestować środki powierzone przez Klientów, przestrzegając zasad ograniczonego ryzyka, więcej informacji na www.skarbiec.pl oraz GD&K Group - krakowskiego developera, działającego na lokalnym i warszawskim rynku nieruchomości, więcej informacji na www.gdkgroup.pl.
Projektant: OVOTZ design Lab Sp. z o.o. & S-ka Sp. k.
Skarbiec Nieruchomości 5 Sp. z o.o. S.K-A.
Spółka celowa funduszu zarządzanego przez Skarbiec
zamknij [x] Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.